Zajistíme stage na jakoukoli akci

Ať hledáte pódium pro menší marketingovou akci v obchodním centru, nebo naopak velký koncertní stan například pro outdoorový open-air festival, u nás jste na tom pravém místě. Zajistíme pro vás profesionální stage na jakýkoli typ akce. Dodáváme také veškeré mobiliáře a příslušenství k pódiím. Neváhejte se na nás obrátit pro pronájem pódia, naše služby vás jistě nezklamou. Postaráme se o vše, od dopravy až po stavbu pódia či koncertního stanu, a pomůžeme vám tak zajistit hladký průběh celé akce. Kontaktujte nás s případnými dotazy nebo pro objednávku.

Koncertní stany

IMG_8103 (kopie)

Nabízíme základní typy venkovního zastřešení pódií o rozměrech 7x6m, 10x8m, 12x10m, 16x12m a 22x18m. U „indoorových“ aplikací je díky variabilitě segmentů možný téměř jakýkoliv tvar a rozměr.

Více o koncertních stanech

Pódium

pódium 3

Ve „světě pódií“ je nejen na Evropská scéně standardem a současně lídrem značka NivTec Flexibel. Díky její variabilnosti a rychlosti montáže jsme schopni za relativně krátkou dobu vybudovat rozsáhlou a bezpečnou stage požadovaného tvaru.

Více o podiích

Stage design

stage 4

Speciálně pro Vaši akci nebo významnou událost navrhneme stage tak, aby odpovídala Vašim potřebám a nárokům. Jako u všeho platí i zde, že co je vhodné pro jednoho, nemusí být vhodné nebo vyhovující i pro Vás.

Více o koncertních stanech

Rigging

_52_

Veškeré služby v oblasti riggingu. Práce riggerů.

Více o rigging

Mobilitář/Příslušenství

p1490_1

Mlžeme nabídnout příslušenství k stage a zijistit veškerý servis.

Více informací