Od kdy se s námi můžete setkávat?

Firma F.O.H. s.r.o. byla jako právnický subjekt založena 10.12.2010. Vzniku právnického subjektu předcházela mnohaletá činnost v oboru na živnostenský list.

Co od nás můžete čekat?

Firma F.O.H. s.r.o. se profesionálně zabývá komplexní, zejména, technickou, realizací kulturních, společenských a sportovních akcí a to od malého rozsahu, až po velkoformátové produkce. Dodáváme komplexní servis v oblastech ozvučení, osvětlení, pódií, koncertních stanů, projekčních technologií (LED/VIDEO), LASER show, DJ techniky, produkčních činností, speciálních efektů, designu a „lidského“ potenciálu (technici, řidiči, pomocný personál atd.) – více viz. „služby“.

Naše technika i personál je na vysoké kvalitativní úrovni a splňuje i nejnáročnější riderové požadavky jak našich předních umělců, tak i zahraničních produkcí. Samozřejmostí je serióznost, vstřícnost a dodržení standardů jak bezpečnostních, tak profesních na špičkové úrovni.

Nabízíme jak práci „na klíč“, tak sub-dodavatelskou formu spolupráce, případně pronájem techniky.

Budeme se rádi podílet právě na Vašem projektu a naše technika, personál i know-how je zde pro Vás!

HUDEBNÍ FESTIVALY , V.I.P. AKCE, TV NATÁČENÍ, LIVE KONCERTY, FASHION SHOW, SPECIAL EVENTy, TISKOVÉ KONFERENCE, SPORTOVNÍ AKCE, MUZIKÁLY, BALETNÍ a DIVADLENÍ PŘEDSTAVENÍ, MĚSTSKÉ a OBECNÍ SLAVNOSTI, TANEČNÍ AKCE a PÁRTY, PLESY, VELETRŽNÍ APLIKACE, KULTURNÍ UDÁLOSTI, GALAVEČERY, SLAVNOSTNÍ PROGRAMY a PŘEDÁVÁNÍ CEN, SOUTĚŽE MISS a mnoho dalších…

V čem jsou naše výhody?

  1. Vysoce kvalitní technika

  2. Kompletní nabídka služeb

  3. Kvalifikovaný personál

  4. Práce na klíč, sub-dodavatelská spolupráce

  5. Prodej i pronájem techniky

  6. Seriózní a vstřícné jednání

  7. Bezpečnostní i profesní standardy

  8. Produkce českých i zahraničních umělců