Osvětlovací technika od profesionálů

Tak jako kvalitní ozvučení přinese návštěvníkovi ten pravý dojem z vaší akce, tak jej dokáže správné, tvůrčí a dané produkci přiměřené osvětlení ještě znásobit. Proto vám nabízíme návrh i nastavení osvětlení akcí pomocí světelné techniky od předních světových výrobců. Spojením kreativity našich osvětlovačů a kvalitních reflektorů, světelných efektů a třeba i laserů, follow spotů a dalších speciálních efektů docílíme dokonalého osvětlení pro každý druh akce.

 

Světelná technika, která vás nezklame

Abychom vám mohli nabídnout tu nejmodernější osvětlovací techniku, sledujeme neustále aktuální vývoj a obměňujeme podle něj náš světelný park. Naše světelná technika tak odpovídá aktuálním trendům v oblasti osvětlení. Používáme osvětlovací techniku od renomovaných výrobců, jako jsou Martin, JEM, ROBE, FutureLight, JBL a další.

 

Nepodceňte účinek správně zvolené světelné techniky a svěřte osvětlení vaší akce profesionálům. Zaručíme vám individuální přístup a najdeme optimální řešení pro jakoukoli událost. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Máte zájem?

Opište tento kód captcha