Ozvučení

Obraťte se na nás pro ozvučení všech typů akcí. Pomocí prvotřídní zvukové techniky zajistíme kvalitní ozvučení celého prostoru.

Více informací

Osvětlení

Vhodně zvolené osvětlení je nezbytnou součástí každé úspěšné akce. Zajistíme pro vás světelnou techniku, rozmístění reflektorů i speciální efekty.

Více informací

Laser show

Udělejte dojem na návštěvníky vaší akce dokonalou laser show! Nabízíme spektrum profesionálních laserů pro každou produkci.

Více informací

Projekce

Postaráme se o dokonalou LED projekci a video projekci pro každou akci. Zajistíme potřebnou projekční techniku a poradíme vám s výběrem.

Více informací

Stage

Dodáváme pódia a koncertní stany včetně souvisejícího příslušenství. Přenechejte všechny starosti nám – od dopravy až po stavbu pódia!

Více informací

Produkce

Pomůžeme vám s realizací všech typů akcí. Díky našim zkušenostem, plnému servisu a špičkové technice uděláme z vaší akce jedinečný zážitek.

Více informací

Dj technika

Profesionální DJ technika zaručí vystoupení bez jakýchkoli komplikací. Dopřejte vašemu DJovi kvalitní techniku předních světových značek.

Více informací

Speciální efekty

Oživte akci pomocí profesionálních speciálních efektů. Rádi vám pomůžeme s výběrem toho pravého překvapení pro návštěvníky vaší akce.

Více informací

Doprava

Veškerou techniku vám nejen zajistíme, ale včas a za přijatelnou cenu i dovezeme. Spolehlivost a komplexní služby jsou zárukou vaší spokojenosti.

Více informací

Live RECORDING

Profesionální zvukový či video záznam Vašeho koncertu či jiné akce. Podívejte se na možnosti této služby.

Více informací

Mobilní FotoATELIÉR

Nechejte návštěvníky Vaší akce, aby si ji uchoval nejen ve svých vzpomínkách, ale byl zvěčněn také na fotografiích.

Více informací

Prodej techniky

Jste nadšenec nebo profesionál? Chcete vlastnit výbavu jako profík? Dodáme technické vybavení dle požadavků.

Více informací

Potřebujete pomoc se zajištěním akce? Poskytujeme fullservisové řešení!