Bez kvalitního, čistého a nezkresleného zvuku se žádná událost neobejde. Příjemné ozvučení ihned osloví každého návštěvníka a přispěje k úspěchu celé akce. Nabízíme prvotřídní line-array systémy i konvenční ozvučení od renomovaných výrobců.
RENTAL NETWORK AGENT

Optimální řešení pro každou akci

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně navrhneme vám řešení na míru. Správně zvolenými ozvučovacími systémy zajistíme kvalitní, rovnoměrné a cílené pokrytí ozvučení. Samozřejmostí jsou spolehlivé prvky celého řetězce, od reproduktorů a zesilovačů až po kabeláž. O hladký průběh akce a nastavení zvukové techniky se postará kvalifikovaná obsluha.

Zvuková technika špičkové kvality

„Vlajkovou lodí“ mezi našimi ozvučovacími systémy je francouzská značka L’Acoustics, ale najdete u nás také značky jako SMAART, NEXO DiGiCo, YAMAHA, DigiDesign, SoundCraft a další.

Nabízíme také spektrum známých značek ozvučovacích systémů střední a vyšší třídy pro ekonomičtější řešení. Vždy je však námi navržený systém ozvučení jako celek je svojí kvalitou i výkonem pro klienta vhodný a dostačující.

Přenechejte starosti s ozvučením vaší akce odborníkům. Důkladně se seznámíme s podmínkami produkce i s vaší představou a navrhneme vám optimální řešení. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací!